Biuro Promocji

ul. Licealna 9
65-417 Zielona Góra
Rektorat, Budynek A-18
pokoje 05, 06, 10

e-mail: BP@uz.zgora.pl

Informacja i promocja:

mgr Patrycja Łykowska

Specjalista ds. reklamy

tel. (68) 328 2354

e-mail: P.Lykowska@adm.uz.zgora.pl

 

mgr Małgorzata Ratajczak-Gulba

Specjalista ds. informacji

tel. (68) 328 2354

e-mail: M.Ratajczak-Gulba@adm.uz.zgora.pl

 

mgr inż. Ewa Tworowska-Chwalibóg

Główny Specjalista

tel. (68) 328 2479

e-mail: E.Tworowska-Chwalibog@adm.uz.zgora.pl

 


 

Opracowania elektroniczne i graficzne:

mgr inż. Lucyna Andrzejewska

Starszy specjalista ds. opracowań elektronicznych

tel. (68) 328 2592

e-mail: L.Andrzejewska@mail.adm.uz.zgora.pl

 

mgr Mamert Janion

Specjalista ds. opracowań elektronicznych

tel. (68) 328 7358

e-mail: M.Janion@mail.adm.uz.zgora.pl

 


 

Telewizja Uniwersytecka:

Redakcja:

ul. prof. Z. Szafrana 4a

65-516 Zielona Góra

fax (68) 324 4012

e-mail: tv@uz.zgora.pl

www.tv.uz.zgora.pl

 

Tomasz Misiak

Specjalista ds. projektów medialnych

tel. (068) 328 2874, (68) 328 2876

e-mail: t.misiak@prokonto.pl

 

Jerzy Jackowski

Specjalista ds. Telewizji Uniwersyteckiej

tel. (68) 328 2876, (68) 328 2874

e-mail: J.Jackowski@tv.uz.zgora.pl

 


 

Akademickie Radio Index Uniwersytetu Zielonogórskiego

ul. Niepodległości 13

65-001 Zielona Góra

tel. (68) 326 9696

e-mail: radio@index.zgora.pl

www.wzielonej.pl/radio

 


 

Big Band Uniwersytetu Zielonogórskiego

Kontakt:

mgr Aneta Marciniak – menadżer

tel. 785 018 577

Strona WWW

 

^